Single Mode Fiber Optic Patch Cord

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Single Mode Patch Cord

    Kini nga ST Single Mode Patch Cord usa ka konektor sa MT series. Ang mga ferrule sa serye naggamit duha nga mga lungag sa giya nga adunay diyametro sa nawong nga ferrule end ug ang gabay nga pin alang sa tukma nga koneksyon. Dugang pa, mahimo kini maproseso aron makahimo og lainlaing mga porma sa jumper. Ang compact design sa konektor nagtugot sa jumper nga adunay daghang mga core ug gamay nga gidak-on. Sa pikas nga bahin, kini nga ST Single Mode Patch Cord mahimong daghang gigamit sa mga high-density integrated fiber-optic line nga mga palibot ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Single Mode Aron Multimode Fiber Patch Cord

    Ang kini nga mode sa multimode fiber patch cord piho nga gilaraw aron makahimo mga patch cord gikan sa aparato ngadto sa fiber optic cabling link. Kini nga labi ka baga nga panalipod nga sapaw sa kadaghanan gigamit alang sa koneksyon taliwala sa optical transceiver ug sa terminal box. Kung itandi sa yano nga kurdon sa merkado, ang among us aka mode sa multimode fiber patch cord adunay kahimanan sa maayo nga pagsubli, maayo nga paghimo sa inter-plug ug maayong kalig-on sa temperatura. Sa laing bahin, kini usab reali ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    Ang SC ngadto sa SC Single Mode Patch Cord

    Ang kini nga SC to SC single mode patch cord adunay duha nga mga lungag sa giya nga adunay diyametro sa ferrule end face ug ang gabay nga pin alang sa ensakto nga koneksyon. Dali ra gyud kini alang sa pag-instalar ug wala’y espesyal nga panginahanglan sa pagpadayon. Ingon kadugangan, mahimo kini maproseso aron makahimo og lainlaing mga porma sa MPO jumpers. Gisangkapan sa advanced nga proseso, ang among SC to SC single mode patch cord mahimong daghang gigamit sa mga high-density integrated fiber-optic line nga mga palibot sa proseso sa pag-wire, nga gisiguro ang kusog nga operasyon. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    Ang SC ngadto sa LC Single Mode Patch Cord

    Kini nga SC to LC single mode patch cord konektado sa optical transmission system, nga nahibal-an ang pagpaandar sa komunikasyon pinaagi sa optikong pagkabit, ug wala sa format sa pag-coding sa signal. Kung itandi sa ordinaryong kurdon sa merkado, ang among SC sa LC single mode patch cord adunay mga bentaha sa paghatag ultra-low latency data transmission ug pagsuporta sa usa ka ultra-wide power supply voltage. Gisangkapan sa maayo kaayo nga proteksyon sa kuryente ug awtomatikong pagbalhin, gisuportahan niini ang usa ka ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ hangtod MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Ang kini nga MTRJ hangtod MTRJ Patch Cord adunay kahimanan nga mapanalipdan, nga nakaamgo sa pagpaandar aron malikayan ang kadaot sa palibot nga palibot sa optical fiber, sama sa tubig, sunog, electric shock, ug uban pa. Sa usa ka multimode fiber, ang punoan adunay diyametro, nga parehas nga gibag-on sa gibag-on sa buhok sa tawo. Ang single-mode fiber core adunay usa ka diametro. Ang gawas sa kinauyokan gilibutan sa usa ka baso nga sobre nga adunay usa ka ubos nga indeks sa ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Ang LC ngadto sa LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Ang LC sa LC single mode fiber patch cord mahimo nga usa ka sulundon nga pasilidad alang sa koneksyon sa frame sa pag-apod-apod sa optical fiber ug socket sa impormasyon nga optiko sa switch, ang koneksyon taliwala sa mga switch, koneksyon tali sa switch ug computer, ug koneksyon taliwala sa ang socket nga kasayuran sa optiko ug ang kompyuter. Gisangkapan sa taas nga pasundayag, ang among LC sa LC nga single mode fiber patch cord mahimong magamit sa subsystem sa pagdumala. Tungod sa husto nga kadako ug gaan nga gibug-aton, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Kini nga LC Single Mode Patch Cord labi ka angay alang sa mga palibot nga taas og density nga pag-patch. Kung itandi sa yano nga kurdon sa merkado, kini nga kurdon adunay gamit nga ultra-gamay nga konektor, nga mas makatipig sa wanang itandi sa normal nga jumper sa kable nga wala makaapekto sa pagbira. Ug ang gamay nga konektor sa ikog nga nagsakup mas mubu kaysa sa naandan nga LC nga konektor sa ikog nga sakuban, nga makatipig daghang lugar alang sa pagdumala sa kabinete. Tungod sa kataas nga nahimo, ang among LC Single Mode Patch Cord adunay usa ka labi ka mubo nga ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    Ang FC Single Mode Patch Cord

    · Nakigtagbo sa EIA / TIA 604-2 nga adunay ceramic ferrule alang sa high speed cabling network. · Ang pag-print sa cable nagtabang sa pagklaro ug pag-ila sa lainlaing mga kable. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ug RL. · Bend dili sensitibo nga fiber cable nagpakita sa usa ka maayo nga pasundayag sa kalig-on. · K = K karton nga pakete naghatag labi nga proteksyon sa imong mga butang. Pagpasabut Connector FC sa FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 9 / 125μm Jacket Colour Yellow Polishing APC sa APC Jacket Material PVC (OFNR), OFN ...