Mga Produkto

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Independent nga kagamitan sa terminal sa EOC. Ang teknolohiya sa HomePlug AV / IEEE 1901, nagsagop sa Qualcomm AR7411 chip, naggamit usa ka mubu nga frequency band sa ubus sa 65MHz, ug mikooperar sa mga ekipo nga EC series nga EOC head-end nga kagamitan aron maamgohan ang pagbalhin sa mga signal sa datos sa Ethernet sa coaxial distribution network. Opsyonal nga paglihok sa WIFI. Mga dagway sa produkto 1. Ang paghiusa sa template sa hiniusa nga template sa sentral gihatud, ug ang aparato us aka plug ug play. 2. Paghatag 1 CABLE nga sagol nga signal input RF port ug 1 TV signal output RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Sa gawas nga 2 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Pag-tap Halaga dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Pagsulod sa Pagkawala sa Insertion (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Sa gawas nga 4 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Pag-tap Halaga dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Pagpasulod sa Pagkawala sa Insertion (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Tap Loss In ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Sa gawas nga 8 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Tap Value DB 11 14 17 20 23 26 29 32 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Tap Loss I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Mga Splitter sa Gawas (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parameter Bandwidth 2 Way 3 Way (Balanse) HT306A21 3 Way (Dili timbang) HT306B21 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frequency (MHz) In-Low In-High 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low Low-High Out-To- Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Mga Coupler sa Gawas (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Pag-tap Halaga dB Tapik 8 Tapik 12 Tapik 16 Pagpasulod sa Pagkawala (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Tap Loss In-To-Tap (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Out-To- Pag-tap sa Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1. Ang pump laser pinaagi sa optical module ug ang er-doped fiber gi-import gikan sa USA. 2. Ang makina adunay kasangkapan nga hingpit ug kasaligan nga output sa gahum nga optikal, nagpalig-on sa circuit ug laser thermoelectric cooler temperatura control circuit nga masiguro ang labing kaayo nga paghimo sa tibuuk nga makina ug malig-on nga taas nga kinabuhi sa laser 3. Ang makina adunay built-in nga microprocessor software, nga adunay pagsubay sa estado sa laser, digital display, pasidaan sa sayup, pagdumala sa network ug uban pang mga gimbuhaton. Sa higayon nga ang operating para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    Ang 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch mao ang 1000BASE-FX Ethernet media nga tumbaga sa 1000Base-TX Fiber. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa transmission sa Fiber Switch hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara. Mga dagway • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Half o full duplex auto-negosasyon • 100 / 1000Mbps auto-negosasyon alang sa port sa tanso • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet sa 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    Ang 8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch mao ang 1000BASE-FX Ethernet media nga tumbaga sa 1000Base-TX Fiber. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa transmission sa Fiber Switch hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara. Mga dagway • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Tunga o bug-os nga duplex auto-negosasyon • 100 / 1000Mbps auto-negosasyon alang sa port sa tanso • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    Ang 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch mao ang 1000BASE-FX Ethernet media nga tumbaga sa 1000Base-TX Fiber. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa transmission sa Fiber Switch hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara. Mga dagway • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Half o full duplex auto-negosasyon • 100 / 1000Mbps auto-negosasyon alang sa port sa tanso • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Port 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    Ang 2 Port 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch mao ang 1000BASE-FX Ethernet media nga tumbaga sa 1000Base-TX Fiber. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa transmission sa Fiber Switch hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara. Mga dagway • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Katunga o bug-os nga duplex auto-negosasyon • 100/1000 Mbps auto-negosasyon alang sa ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    Ang 1000Mbps Ethernet RJ45 sa SFP Media Converter nagbag-o sa 100BASE-FX fiber ngadto sa 100Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente. Mga dagway • 1000Mbps Ethernet RJ45 sa SFP Media Converter • Katunga sa ...
123456 Sunod> >> Panid 1/30