Ethernet Media Converter

  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    Ang 1000Mbps Ethernet RJ45 sa SFP Media Converter nagbag-o sa 100BASE-FX fiber ngadto sa 100Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente. Mga dagway • 1000Mbps Ethernet RJ45 sa SFP Media Converter • Katunga sa ...
  • 100Mbps SFP Media Converter  ZJ-1100SFP

    100Mbps SFP Media Converter ZJ-1100SFP

    Ang 100Mbps Ethernet RJ45 sa SFP Media Converter nagbag-o sa 100BASE-FX fiber ngadto sa 100Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente. Mga dagway • 100Mbps Ethernet RJ45 sa SFP Media Converter • Katunga o ...
  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    Ang 10 / 100M Fiber Media Converter nagbag-o sa 100BASE-FX fiber ngadto sa 100Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente. Mga dagway • 1 Port 10 / 100M Media Converter, Single Mode Single Fiber • Katunga o ful ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-1100S-25

    Ang 10 / 100M Fiber Media Converter nagbag-o sa 100BASE-FX fiber ngadto sa 100Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente. Mga dagway • 1 Port 10 / 100M Media Converter, Single Mode Dual Fiber • Katunga o bug-os nga ...
  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 Mga Port Ethernet hangtod sa Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    Ang 10 / 100M Fiber Media Converter nagbag-o sa 100BASE-FX fiber ngadto sa 100Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente. Pagpasabut • 10 / 100M 2 Port Ethernet sa Fiber Media Converter • Katunga o bug-os nga d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A / B

    Ang 10/100 / 1000M Fiber Media Converter nagbag-o sa 1000BASE-FX fiber ngadto sa 1000Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente. Mga bahin • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Single Fiber • Katunga o ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    Ang 10/100 / 1000M Fiber Media Converter nagbag-o sa 1000BASE-FX fiber ngadto sa 1000Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente. Mga bahin • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Dual Fiber • Katunga o ...
  • 2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    Ang 2U 16 Chassis Chassis mahimong makadawat usa ka kombinasyon hangtod 16 nga mga piraso sa mga video module ug mga video / data module. Ang laraw sa AC110 / 220V Switch Mode Power Supply (SMPS) gigamit aron mahimo ang module nga independente nga mahimo nga wala’y pagpanghilabot gikan sa us aka power shutdown ug uban pang mga module nga dili mahimo’g sulud sa chassis. Ang taas nga pagkakasaligan ug kalig-on sa matag modyul nakab-ot. Mga dagway • 2U 16 Slots Chassis alang sa Media Converter • Pagsagop sa Dual Power Supply, mapaayo niini ang pagkakasaligan sa ...
  • 2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    Ang 2U 14 Slots chassis mahimong makadawat 14 set sa 10 / 100M o 10/100 / 1000M stand-alone media converter. Ang laraw sa AC110 / 220V Switch Mode Power Supply (SMPS) gigamit aron mahimo ang module nga independente nga mahimo nga wala’y pagpanghilabot gikan sa us aka power shutdown ug uban pang mga module nga dili mahimo’g sulud sa chassis. Ang taas nga pagkakasaligan ug kalig-on sa matag modyul nakab-ot. Mga bahin • 2U 14 Slots Chassis alang sa Media Converter • Pagsagop sa Dual Power Supply, mapaayo niini ang pagkakasaligan sa Rack • Sup ...