2 Mga Port Ethernet hangtod sa Fiber Media Converter ZJ-100102-25

2 Mga Port Ethernet hangtod sa Fiber Media Converter ZJ-100102-25

Mubo nga paghulagway:


Detalye sa Produkto

Mga Tags sa Produkto

Ang 10 / 100M Fiber Media Converter nagbag-o sa 100BASE-FX fiber ngadto sa 100Base-TX copper media o vice versa. Paghatag usa ka dali ug ekonomikanhon nga solusyon aron ma-upgrade ang usa ka network nga gibase sa tumbaga ngadto sa fiber optic aron mapalapdan ang pagkab-ot sa signal. Ang distansya sa pagbalhin sa Media Converter hangtod sa 120km. Disenyo sa plug-and-play, dali nga ma-install. Mahimo kini gamiton ingon nga nag-inusara, o gipatindog sa 2U 14 slot media converter chassis nga adunay sentralisadong suplay sa kuryente.

Pagpasabut

• 10 / 100M 2 Port Ethernet sa Fiber Media Converter

• Katunga o bug-os nga duplex auto-negosasyon

• 10/100 Mbps auto-negosasyon alang sa port sa tanso

• Auto MDI / MDI-X alang sa port sa tumbaga

• Nakasunud sa IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3

• Pagsuporta sa Link Fault Pass Pinaagi sa pagpaandar

• Pag-instalar sa plug-and-play

• Palapdon ang distansya sa network hangtod sa 100 km

• Ang SC / FC / ST fiber port dili kapilian, WDM

• Mahimo tukuron ang 2U 14 slot media converter chassis

Pagpasabut

  Ngalan sa Produkto  10 / 100M 2 Port Ethernet to Fiber Media Converter (Single Fiber Dual Fiber)
  Model sa Produkto  ZJ-100102-25
  Pagsunod sa mga Sumbanan  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Interface  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TXFiber: 1 × 10 / 100Base-FX (konektor sa ST / SC / FC)
  Network Media  10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 meter) 100BASE-TX: Cat5 o mas ulahi UTP (≤100 meter) 1000BASE-TX: Cat6 o mas ulahi nga UTP (≤100 meter)
  Fiber Media  Multi-mode: 2KMSingle-mode: 25/40/60 / 80KM
 Optical Cable  UTP: iring.5 / iring.6Max nga Distansya 100mFiber (Single Mode): 8 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125
  Pagkontrol sa Daloy  Tibuok-duplexIEEE802.3x Pag-agos sa Pag-agosKontrol sa pag-agos sa backpressure sa Half-duplex
 Distansya sa Pagbalhin  Single mode 20-100km
  Gahum  DC5V1A
  Pagkonsumo  <5w
  Kalikopan sa Pagtrabaho  Temperatura sa pagtrabaho: -3060 ℃; Temperatura sa pagtipig: -3575 ℃Relatibo nga Humidity: 5% ~ 95% (wala’y kondensasyon)
   Kabhang  Bakal
  Lista sa Pag-pack  Media Converter × 1 pc / pairPower adapter × 1 pc / pairUser Manual × 1 pc

Sertipiko sa kalidad × 1 pc

Warranty card × 1 pc

  MTBF  300,000 ka oras
  Gibug-aton ug Gidak-on  Timbang sa Produkto: 0.7KGGidak-on sa produkto (L × W × H): 11cm × 7cm × 2.5cm
  Garantiya  3-ka tuig

  • Kaniadto:
  • Sunod:

  • Isulat ang imong mensahe dinhi ug ipadala kini kanamo